Anonym2000

Jak změnit rozlišení prohlížeče?

Dnes jsem spustil internet a zjistil jsem, že ze zmenšilo rozlišení. Teď je to jak pro slepce… Zkoušel jsem to přes nastavení chromu, ale to se zmenšily jenom stránky, nikoli ty odporné tlusté rámy. Nevím proč bych to měl teď mít na 80%, když před tím jsem to měl normálně na 100%

Odpovědi
anonym

Ctrl+kolečkem myši to nejde?
Nepíšeš jaký máš prohlížeč.
Zkus se podívat do těhle odkazů,pokud chceš ještě lepší možnosti.
https://www.go­ogle.cz/#q=jak+z­m%C4%9Bnit+roz­li%C5%A1en%C3%AD+proh­l%C3%AD%C5%BE­e%C4%8De

Mc Merkurion

…ty zkratky jsou pro momentální nastavení stránky, jestliže chceš mít danou velikost nastavenou pak:

  • vpravo nahoře tři tečky
  • klikem vybrat nastavení
  • rozkliknout rozšířená nastavení
  • webový obsah

--- pak to budeš mít nastaveno, jak chceš, je totiž rozdíl velikost písma a přiblížení stránky…

… tak teď se mi stalo to samé, horní lišta má jiné rozlišení a nejde nastavit …

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/zmackl-jsem-nechte-dve-klavesnice-na-pc-a-zmensilo-se-mi-pismo-na-prohlizeci-chrome-nevite-nekdo-jak-se-to-dava-zpatky