flodur

Jak změnit přehrávače?

Používal jsem přehrávač KMP player a stáhl jsem si BS.player který teď používám. Jak to udělat kdybych se chtěl vrátit k tomu původnímu? Oba dva mám nainstalované.Musím jeden z nich odinstalovat? Nebo jak,prosím poraďte.Který je lepší? Díky za radu,nevyznám se v tom.
Doplňuji:
Perfekt,už tomu rozumím-díky moc!!!

Nejlepší odpověď
Hlada

Přehrávačů může být nainstalováno libovolné množství. Ve výcozím nastavení programů ve Windows je možné zvolit výchozí přehrávač. Podrobněji je možné v Průzkumníku zvolit k typu souboru program, kterým se otevře. Je tedy možné např. hudbu přehrávat jiným přehrávačem, než filmy.

Další odpovědi
bolak

Ještě k tomu co říká Hlada, stačí kliknout pravým tlačítkem na soubor filmu a z nabídky pak vybrat „Otevřít v programu > Zvolit Výchozí program“.

Tam pak vybereš ve kterém přehrávači chceš soubor přehrát a zaškrtneš „K otevření souboru tohoto typu vždy používat následující program“ (nebo jak to tam je).