Ivanasdasdas

Jak změnit otevirani souboru .exe na obyčejny?

Stahl jsem si nějaky soubor. Počitač ho nemohl otevřit hned a tak jsem si musel vybrat ve kterym programu si ho otevřu. Dal jsem Windows Media Center (nahodou). Teď všechny soubory .exe i zastupce mi otevira přes ten program!! Pomozte prosím co nejrychleji!

Nejlepší odpověď
rynek878

klikněte na něj pravým a vyberte otevřit v..
a vyberte si v čem ho chcete otevřit,potom se bude otvírat v tom co jste si vybral.

Další odpovědi
Ivannny

Ne, u exe to nejde.