Fienir

Jak změnit obsah webu který není můj

Hraju divoké kmeny a nevyhovuje mi mapa a podobné věci. Existuje způsob, jak změnit html kód, který mi přijde do prohlížeče?
Doplňuji:
Ale já nechci měnit obsah toho webu, jen chci aby se mi poslal do prohlížeče html kód, který by byl trochu upravený.

Odpovědi
Michal Kole

Bohužel ne.

To je jako kdyby jsi chtěl v obchodě kam chodíš nakupovat, aby jsi měl mléko u dveří a ne na druhé straně obchodu

huxa

ano, existují na to scripty, povolené scripty najdeš na foru DK, na většinu ale tušímže potřebuješ mít prémiový účet

Fienir

Špatně jsem formuloval prvou otázku. Omlouvám se.

anonym

Když použiješ patch který ti dovolí odstranit třeba zdi, budeš střílet najisto i přes ně. Na to jsou vysoké tresty, bany. Viz pravidla.