Shizuka

Jak změnit obrázek na odpovedi.cz ?

jak tady mám změnit obrázek mám tam nějakou blondýnku ale chci tam vlastní obrázek ale nevím jak poradí mi někdo ?

Nejlepší odpověď
hanulka11

svou fotku tam můžeš vložit pouze pokud jsi na facebooku , jinak ne

Další odpovědi
BANAN93

prý se to má propojit s Facebookem ,ale me to hásí chybu asi proto že mám jinej email tady a jinej na FB
Doplňuji:
já jsem na FB ale propojit to prostě nejde „Došlo k chybě. Zkuste to prosím později.“

Michal Kole

Mám stejný problém s propojením facebookem.

Kéž by se řešily TECHNICKÉ problémy této nové verze odpovedi, než „možná“ někdy zbytečnému mazání (ne)závadných otázek a odpovědí.

Bedy

Klikněte vpravo nahoře na to ozubené kolečko-Profil-Avatar – vybrat jiný.
lepší je si to propojit s facebookem – budete tam mít vlastní profilovku. jinak si můžete vybrat z těch kreslených obličejů.

anonym

Musíš to propojit s facebookem a pak v nastavení vybrat profil facebook a budeš tam mít tvou profilovku.