karelfodor

jak zmenit moji prezdivku?

na tomhle portalu

Nejlepší odpověď
anonym

Jak už píše jami, stejně jako s tvými ostatními problémy, obrátit se na svého kurátora pro postpenitenciární péči.
Ovšem obávám se, že ve tvém případě ti pouhá změna nicku nikterak nepomůže, bylo by na čase si přiznat, že ten zakopaný pes bude nejspíš někde jinde. Za těch 5 týdnů už by ti to mohlo dojít, pokud ti to už neřekli sami kumpáni v hostelu Aréna.

Další odpovědi
IK

Obávám se, že to nejde jinak než se zaregistrovat znovu, ale zkus poslat prosbičku dole na kontakt.

anonym

Já jsem si tu tvou pro sebe změnila už dávno.