Lamička

Jak změnit koncovky souborů ?

Dobrý den mám herní konzoli eXplay X-6 která podporuje tyto formáty her: NES, GBA, SMD mohli by jste mi poradit jak hru s koncovkou iso předělám na tyto formáty ?NES, GBA, SMD jakým programen ? děkuji pokud by to nešlo mohli by jste poslat nějaké odkazy kde stáhnu nějaké hry na tuto konzoli ??? děkuji .

Nejlepší odpověď
fortin

http://www.fre­edownloadmana­ger.org/downlo­ads/convert-iso-to-nes-452044.html

Hledat „iso to gba“
Doplňuji:
gogluj

intitle:index.of + +‚parent directory‘ +(nes|gba|smd) -htm -html -php -asp