Lamička

Jak změnit koncovku iso a další ? v jakém programu ?

Dobrý den mám herní konzoli eXplay X-6 která podporuje tyto formáty her: NES, GBA, SMD mohli by jste mi poradit jak hru s koncovkou iso předělám na tyto formáty ?NES, GBA, SMD jakým programen ? děkuji pokud by to nešlo mohli by jste poslat nějaké odkazy kde stáhnu nějaké hry na tuto konzoli ??? děkuji .
Doplňuji:
Ano děkuji ale já se ptám jak změnit koncovku iso do koncovky která podporuje tu konzoli

Nejlepší odpověď
led

Koncovka .iso je vlastne spakovaná inštalačka. Rozbaliť možno v 7zip.exe, alebo virtuálnom CD/DVD
pozrite si odpovede:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jde-v-7zip-rozbalit-soubor-iso

hry na konzolu:
Zadajte si do google (alebo iného vyhľadávača)slová: explay game download

vysvetlenie výrazov:
ISO – obecné formát souborů pro většinu optických médií, včetně CD-ROM, DVD-ROM, Blu-ray, HD DVD UMD. ISO Obrazy ukazují smernice, přičemž. Bin Soubory, které obvykle doprovázejí TYTO Soubory data obsahují vlastní.
• GB – (. gb) Game Boy (to platí pro původní Game Boy a Game Boy Color)
• GBC – Game Boy Color (VOP).
• GBA – Game Boy Advance (GBA).
NES – Nintendo Entertainment System (NES).
SMD, BIN – Mega Drive / Sega Genesis (SMD nebo bin..)

Vaša požiadavka je ako vydávať jahody za brambory. Obidve sú rastliny vyrastajúce zo zeme, ale úžitok jedných je nad zemou a druhých pod zemou.

Další odpovědi
emba5

Pokud máte stažené hry pro vaši konzoli,tak jsou určitě ve správném formátu ale jsou na obrazu disku pro virtuální mechaniky například Deamon Tools– http://www.emag­.cz/daemon-tools-demonicky-snadne-vytvoreni-virtualni-mechaniky/ ve kterém se musí otevřít.Nebo je možné ty disky vypálit podle tohoto návodu--

Zdroj: http://extrawin­dows.cnews.cz/jak-vypalit-soubor-iso