Avatar uživatele
anonym

Jak změnit jméno na Facebooku po dosažení limitu?

Jak změním jméno na Facebooku po dosažení limitu? Tenkrát jsem si nastavil nick a začali mi až po nějaké době chodit upozornění, abych si své jméno změnil na mé skutečné, což v tom případě to teď mám i v plánu, ale už nemohu změnit jméno, jelikož jsem dosáhl požadovaného limitu. O nějakém limitu jsem neměl ani potuchy. Teď to funguje tím způsobem, že se musí ofotit doklad a jim to zaslat, což se mi zdá tak trochu jako blbá varianta. Neznáte někdo nějaký lepší nápad? Můj nick, co tam mám se mi nelíbí a rád bych se prezentoval pod svým skutečným jménem.

Děkuji předem za odpovědi.
Doplňuji:
Bedy: zrušit to nechci.
Nikolka: čekal jsem, ale nedočkal. Řeším to už delší dobu.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Werwolfo před 3901 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
quentos

uživatelé FB (zejména např. ženy po svatbě) to řešívají tak, že pošlou na support naskenovanou občanku.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Bedy

Zrušit tento účet a založit si nový. Nejjednodušší řešení v tomto případě.
Jak zrušit Facebook účet najdete zde: http://www.por­tiscio.net/na­vod-jak-zrusit-facebook-ucet#trvale-zruseni-facebooku

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nikolqa.o

Počkejte pár týdnů a zkuste to znovu. Tohle se stalo i kamarádce. Dlouhou dobu nevěděla co s tím, tak to přestala zkoušet a po pár týdnech jí to opět šlo. :) Nebo bych zkusila napsat třeba adminům na FB. Když je slušně poprosíte, myslím, že Vám vyhový. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
chudst

Stejný problém měl i kamarád. Proto volil nejšetrnější variantu oficiálního dokladu – poslal jim tam svého ISICa. Ten měl navíc retušované některé údaje ve Photoshopu //konkrétně tam chtěl dát svoji přezdívku // – a prošlo to bez problémů ;)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek