Larissa

Jak změnit IP adresu?

Ahoj, potřebovala bych si změnit IP adresu, našla jsem už několik návodů, ale přesto se radši nejdříve obracím na vás.
Řeknu vám, jak si to představuji, pokud to tak nejde a je to blbost, prosím, nesmát se. Je lepší zaptat se a být pět minut blbcem, než nezeptat se a být blbcem po celý život.

Jde zkrátka o to, že bych ji potřebovala změnit, ale jen z jednoho počítače – upřesním; jiná IP pouze z prohlížeče, který mám nainstalovaný na notebooku, ale přesto být připojena ze stejné wi-fi. Samozřejmě, pokud bych s notebookem byla někdy pryč, tak je mi to jedno. Rozdíl mezi IP potřebuji jen doma.

Takže bych byla připojena na naší domácí wi-fině jak na „běžném“ počítači, tak na notebooku, ale přesto by každý měl jinou IP.

Jde to? A předem říkám, že s radou mi nepomůžete s ničím nelegálním… ;) Nejde mi ani o Rapidshere a ani o nic podobného.

Předem děkuji za odpověď a za případné vystvětlení toho, jak bych měla pokračovat… 🙂

Nejlepší odpověď
anonym

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=zm%C4%9Bnit%20IP%20­adresu
Doplňuji:
http://anonymi­zer.mojeip.cz/

Další odpovědi
Michal Kole

Už jsme to skoro měl napsáno a zase tento „nedodělek“ při reoladu textaera to zase smazal.

poděkuj programátorům, kdo tenhle web programoval a popros je ať ti popíšou, já to kvůli ním znova psát nebudu.