Danah

Jak změnit heslo v KB, na které mi chodí výpisy?

Už jsem našla místo, ale když si heslo změním, jako konečný souhlas je tam tlačítko „podepsat a odeslat ke zpracování“ (teď budu znít jako idiot), tím „podpisem“ se tedy myslí jen to, že to potvrdím kliknutím na tlačítko a heslo se mi změní, ne? (Nebo budu muset ještě někam chodit a „potvrzovat“ svou změnu?)

Odpovědi
JájsemRaibek

Podepsat znamená, že ti byl přidělen certifikát, který máš někde uložený – v počítači na flešce a tím to podepíšeš a odešleš.
Dál nikam nechodíš, vše jsi řádně podepsala právě tím certifikátem.