petarex

Jak změnit heslo na Facebooku,ema­il,skype?Děku­ji Petr

Odpovědi
marťa382

FACEBOOK- vpravo nahoře je šipka (ta, kterou rozklikáváte, když se odhlašujete), rozklikněte ji a zvolte NASTAVENÍ ÚČTU, potom dejte HESLO a vyplňte aktuální, nové a ještě jednou nové heslo a potom ULOŽIT ZMĚNY
E-MAIL – v sloupečku vlevo je úplně dole NASTAVENÍ, potom máte nahoře záložky (Osobní údaje , Změna vzhledu..) a potom je HESLO, tak to vyberte a zadejte dosvadní heslo, nové heslo, ověření hesla a odpověď, pak ULOŽIT ZMĚNY
SKYPE – vlevo nahoře rozklikněte SKYPE,zvolte ZMĚNIT HESLO… a vyplňte…
a je to