kapka

Jak změnit heslo k připojení na internet?

Při změně poskytovatele internetu jsme dostali nový modem. Zapojila jsem ho do přípojky na pevnou telefonní linku, zadala jsem do mobilu heslo, které je napsané na štítku na modemu, internet funguje jak má. To heslo je dlouhá řada písmen a čísel. Nezapamatovatelná. Kdybych teď chtěla to heslo změnit, jde to? Jak?

Nejlepší odpověď
jáára

Přihlaš se do administrace „modemu“ a heslo si změň podle potřeby.

Další odpovědi
Kepler

Jedině u providera (poskytovatele) internetu. Rovnalo by se to prakticky nové smlouvě. Její součástí jsou všechny přihlašovací údaje, hesla, adresy apod.

hippeace

dodatek j jáára – modem (router) by měl mít ze spodu přístupové údaje, případně by se měli dát najít i ve smlouvě

marta52

Přihlásila jsem se do 02, našla jsem „podporu“, je vedle moje 02 a v ní technickou podporu ve které jsou návody na obsluhu všech dostupných zařízení pro 02 i 02tv a i na změnu hesla.

Pety2015

My máme v Ústí nad Labem https://www.te­tanet.cz/ a funguje adminsitrace a tam je vše vidět.