Nitrol

Jak změnit HDD u PS3 na externí?

Ahojte,
koupil jsem si PS3 s 12GB HDD, nicméně už mám HDD plný. Takže se chci zeptat jestli jde nějak předělat ukládání her, paměti a rozehrávek někam na externí HDD nejlépe jakýkoliv. Mám totiž 1TB HDD 7200 Ot./min a bylo by fajn ho na tohle využít.
Předem děkuji za odpovědi.

Odpovědi
Clouseau

Nevím o tom že by to šlo na zařízení připojené přes usb. Co ale jde, je rozebrat tvůj externí disk, koupit rámeček za cca 500kč do PS3. Do něj přišroubovat tvůj harddisk a z pravé strany po deklíkem je na něj místo kam se to zasune..