Monigue

Jak změnit formát z Wordu na open office v pc?

Dobrý den,mám problém,potřebuji mámě poslat jeden úkol,aby mi ho vytiskla,protože já nemám tiskárnu.Bohužel soubor je uložen ve Word Starter,který mám a jí to nejde vubec otevřít ani změnit.Jak to můžu uložit do odf? Potřebovala bych to dát do jiného formátu normálně na open office :( Ale nevím si s tím rady,když dám otevřít v jiném programu,tak se to pak stejně uloží zase takle blbě ve Wordu..nevíte?

Nejlepší odpověď
mosoj

Snazší bude přeinstalace Open ofice org na novější verzi, která umí otevírat dokumenty z Wordu.

Další odpovědi
jennysh

http://blog.my­papit.net/2008/07­/how-to-convert-openxml-docx-files-to-opendocument-odf-in-windows-and-vice-versa.html Zkuste a uvidíte. Doufám,že vám to pomůže.