Avatar uživatele
Ančikk

jak změnit formát videa z movie makeru?

Hezký večer, netušíte někdo, jak změním formát videa uloženého z movie makeru? Stříhala jsem jedno video v MM a chci si ho přehrát ve vlc playeru a nevím jak na to, z MM se to ukládá jen jako vlastí formát a nevím jak to předělat. Doufám, že se někdo chytrý a ochotný najde a poradí mi. děkuji, Ančikk :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3724 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hamon

VLC IMHO má vlastní kodeky a dokáže přehrát opravdu hdně věcí. Ale pokud ti to nejde a chceš zkusit jiný formát, doporučuju Format Factory – zvládá konverzi opravdu mnoha formátů. A pár dalších věcí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Brytass

Musíš kliknout na tlačítko „ZPRACOVAT FILM“, nebo tak něco (s MM už jsem dlouho nepracoval, tak nevím, jak přesně to tam je nazváno). Ty sis práci uložila pouze jako rozdělanou.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
alexandra

Asi ti to ukládá ve formátu WMV,tak to udělej,jak říká Hamon.Stáhni si program Format Factory,je tam někde zdarma.Je to jednoduchý program.Zobrazí se v něm plno okének a v každém bude nějaký formát.Tak si klikni nejlépe na AVI,hned Ti naskočí tabulka,kde je přidat soubor,tam přidáš ten film co potřebuješ a klikneš na Ok.A už se Ti to přeformátuje. Pokud někdo má jiný nápad,tak se ráda přiučím.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek