KateBeckett

Jak změnit „formát“ tapety na Lenovo A6010?

Tapetu změnit umím, mám ale mobil nový a nevím, jak to udělat, aby se tapeta při posunu displeje „nešoupala“ ale aby zůstávala pořád stejně. Nevíte někdo, kde v nastavení bych to našla???

Odpovědi
Bednaricek

Jednoduše navštivte obchod Google Play a stáhněte si nějakou aplikaci, která nabízí tapety na plochu. Většinou umí nastavit i pevnou (nepohybující se) tapetu. Můj předešlý telefon s tím měl taky problém. Nastavit tzv. static wallpaper umí například tato aplikace https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=com­.apalon.wallpa­pers