Jak změnit cílovou složku ukládání přes Bluetooth?

Má přítelkyně má menší problém s nastavením bluetooth na svém notebooku. Když cokoliv pošle z telefonu, tak se to uloží do C:/Users/Jméno/Ap­pData/Local/Tem­p.
Když se kouknu do nastavení rozhraní BT, tak v záložce Sdílet lze nastavit „Umístění složky pro výměnu dat prostř. připojení BT“. Tu jsem přenastavil na jinou, ale po dalším odeslání se to opět uložilo do Temp. Dá se to prosím vás ještě nějak jinak ošéfovat? Dával jsem to i na počítačovou poradnu, ale po dvou dnech ještě nikdo neodpověděl, tak třeba budu mít štěstí tady. OS je Windows 8.
Děkuji

Odpovědi
anonym

Ani nevíme typ BT a ani software. Složka TEMP je pro dočasné ukládání souborů (např. stahování) mě se ukládají soubory přes BT poslané do Dokumenty\Složka Bluetooth Exchange zkuste něco takového najít.