Milus

Jak změním zažité návyky

Jak naučit manžela: skládat si boty v předsíni, aby zavíral dveře do ložnice, kde se netopí a je tam zima, která jde do celeho domu. Slovně to rozhodně nepomáhá. A rezignovat? Proč bych měla?

Nejlepší odpověď
Michal

Dělejte vše co si přejete aby dělal nedříve s ním.Pokud činnost udělá sám,dejte mu třeba polibek.Mile ho pochvalte!
Nekritizujte,když zapomene.Takto se možná doberete nějakého výsledku.
Hlavně se snažte netrápit se počátečním neúspěchem a chybami.