Jak změním velikost snímku o vysokém rozlišení ?

Mám spoustu fotek a ty chci zmenšit na 800*600 ale všechny najednou.Mám program FastStone Image Viewer a s nim jednotlivě fotky zmenším,ale to by mi trvalo strašně dlouho.Poradíte ? Díky
Doplňuji:
Tak už jsem na to přišel způsobem pokus – omyl ! 🙂

Odpovědi
anonym

Photoscape http://www.slu­necnice.cz/sw/pho­toscape/ umí hromadně měnit velikost, ale umí toho daleko víc, je free i v CZ

www

Něco jsem našel, ale nedoporučuji, pokud ti na snímcích záleží. Dělám totiž úpravy průběžně, poněvadž každé foto potřebuje cosi jiného.

Zdroj: www.slunecnice­.cz/tipy/vso-image-resizer-zmena-obrazku-jednim-enterem/

hanulka11

já mám VSO Image Resizer zmenším -všechny naráz

anonym

zkus označit vice fotek a přetáhnou (drag & drop)

anonym

to je rozumné

anonym

česílko,díky za odkaz,ale nebudu stále něco instalovat,když to pravděpodobně jde i v mém programu.

anonym

hanulko,to samé