Tom20

Jak změním název wifi modemu v počítači tak,aby když bude zapnutý to bylo vidět v dosahu vidět?(např. Wifi 1).

Zkoušel jsem to,ale název se vždy změní pouze v počítači,nikoliv ve vysílání modemu,na mobilu vidím pořád stejný název.
Pardon,že zádávám otázku znovu,ale nikdo mi neodpověděl dostačně .

Odpovědi
anonym

Bude to někde v záložce Wireless kolonka SSID: zde napiš svůj název.