anetadela1

Jak změkčit froté ručníky

Ahoj, prosím vás o další radu. Jak mám změkčit ručníky? Jsou jak struhadlo, hlavně ty starší. Kdysi jsem četla, že se namají žehlit, tak jsem je léta nežehlila, ale teď je občas lehce přejedu. Myslím ale, že to v žehlení nebude. Aviváž používám. Peru je někdy na 60 a někdy na 40. Všechny jsou 100% bavlna.

Odpovědi
georgia

Musíte je přeprat sem tam na 90tce,samozřejmě aviváž

Michal

Dodržujte tu nízkou teplotu a opravdu je nežehlete.Mimo to existuje speciální aviváž,aby se zachovala měkkost. Možná je perete i v nevhodném pracím prostředku. Poraďte se v dobré drogerii.Budou to asi dost drahé přípravky…

Dia

Také záleží na vodě, pužijte k praní prací sodu a používjte tekuté prací prostředky.Dia

GabulkaA

Hele, co třeba rovnou koupit kvalitní ručníky? Ušetříte si čas a námahu ;)