baronka

jak zlikvidovat holuby na půdě?

Nejlepší odpověď
Drap

Zadělat všechny otvory, třeba jen pletivem. Holoubata vybrat hned z hnízd. Existují na to i specializoané firmy, teří dokáží problém vyřešit. K jídlu se městští holubi nehodí, nedoporučují se ani pro krmení jiných zvířat. Jsou dost často přenašeči různých chorob.

Další odpovědi
honza19hk

nadívaný jsou výborný.
jinak někudy se tam museli dostat,takže je vyhnat a tu díru kudy tam lítaj zadělat třeba pletivem.
jinak u nás by stačila brokovnice.

cukrar

myslíte fyzicky zlikvodovat, odchytit, nebo zabránit dalším v příletu?

Děda Louda

Nepouštět je tam.

anonym

jj, holoubci jsou fajn nadívaný, to jo, ale kdyby tam přišla kočka, a zavřela za sebou na den,dva dveře, asi by bylo po nich, no, někudy tam vlítnout museli, tak jim to znemožnit, něco tam dejte, aby tam nemohli, jsou to potvory pelešivý, přenáší trusem nemoce, tak snad tu kočku ani ne, ještě by něco chytla, když není očkovaná

Elis Pokorná

Nech je dohnízdit a potom hnízdo vyhoď, až vylétnou. Je zbytečné, chudáky, likvidovat je!

bolak

hergot lidi, používejte kapesníky