Pokročilý

Jak zlepšit svůj vztah mezi mnou a nevlastní sestrou?

Ahojky,můj táta a mamka jsou od sebe,takže jsem neviděla tátu od malička.Před rokem jsem se s ním sešla,s jeho manželkou i s její dcerou-nevlastní dcerou.Od té doby máme vztah dobrý.Vždycky jsem k nim jezdila na víkendy tak jednou za měsíc,to jsme vždy prohodily pár slov,ale teď jsem tam byla 14 dní,tak jsme se trochu sblížily,ale pořád to není ono.
Jak se s ní víc spřátelit?Jak jí zaujmout,aby mě měla ráda jako opravdovou sestru a zároveň nejlepší kámošku?Sním o tom,že se bude těšit,až k nim přijedu a budeme o čem kecat,blbnout,smát se..prostě nejlepší kámošky.Poradíte mi prosím?Docela mi na ní záleží :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

´Netlač na pilu´...
Stačí, když budete dobré kamarádky a budete se vzájemně respektovat - je to rozhodně lepší, než abys nějakou přehnanou snahou dosáhla pravého opaku...
;-)
A jak - případně dosáhnout ještě zlepšení? - sdílej s ní její zájmy, nic, než společné zájmy, lidi více nesblíží.

Další odpovědi:

Stříbrný

Zkuste přespat na zahradě ve stanu, tam se dá opravdu pěkně sblížit, je to kouzelné.
Není-li zahrada, tak doufám, že spíte spolu na pokoji - a to si nepovídáte až do půlnoci?:)
Doplňuji:
A zas tak nevlastní ona není, je to tvoje opravdová polosestra, a to, že ti na ní záleží, jí řekni, ale neboj se ona to už pozná a vycítí:D

Zlatý

Zkus se s ní setkávat častěji. Řekni jí, že by bylo fajn, kdyby jste byly kamarádky. Čím více budete spolu trávit čas, tím více se poznáte a budete si bližší. :-)

Bronzový

Nevtírat se... (nemůžeš vědět jestli tvůj zájem sdílí)

Diskuze k otázce

Zlatý

zzzzz

Anteto někoho mi připomínáš:-DDD a hádej koho? :-DDD

Stříbrný

ivzez

Mně Agneta také někoho připomíná.
Nechci sice psát, koho,
ale zajímalo by mne, jestli míníme tutéž osobu ...

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.