sarinks258

Jak zlepšit svůj vztah mezi mnou a nevlastní sestrou?

Ahojky,můj táta a mamka jsou od sebe,takže jsem neviděla tátu od malička.Před rokem jsem se s ním sešla,s jeho manželkou i s její dcerou-nevlastní dcerou.Od té doby máme vztah dobrý.Vždycky jsem k nim jezdila na víkendy tak jednou za měsíc,to jsme vždy prohodily pár slov,ale teď jsem tam byla 14 dní,tak jsme se trochu sblížily,ale pořád to není ono.
Jak se s ní víc spřátelit?Jak jí zaujmout,aby mě měla ráda jako opravdovou sestru a zároveň nejlepší kámošku?Sním o tom,že se bude těšit,až k nim přijedu a budeme o čem kecat,blbnout,smát se..prostě nejlepší kámošky.Poradíte mi prosím?Docela mi na ní záleží :)

Nejlepší odpověď
anonym

´Netlač na pilu´…
Stačí, když budete dobré kamarádky a budete se vzájemně respektovat – je to rozhodně lepší, než abys nějakou přehnanou snahou dosáhla pravého opaku…
😉
A jak – případně dosáhnout ještě zlepšení? – sdílej s ní její zájmy, nic, než společné zájmy, lidi více nesblíží.

Další odpovědi
Agneta

Zkuste přespat na zahradě ve stanu, tam se dá opravdu pěkně sblížit, je to kouzelné.
Není-li zahrada, tak doufám, že spíte spolu na pokoji – a to si nepovídáte až do půlnoci?:)
Doplňuji:
A zas tak nevlastní ona není, je to tvoje opravdová polosestra, a to, že ti na ní záleží, jí řekni, ale neboj se ona to už pozná a vycítí:D

marci1

Zkus se s ní setkávat častěji. Řekni jí, že by bylo fajn, kdyby jste byly kamarádky. Čím více budete spolu trávit čas, tím více se poznáte a budete si bližší. 🙂

Nevíteto?

Nevtírat se… (nemůžeš vědět jestli tvůj zájem sdílí)

zzzzz

Anteto někoho mi připomínáš:-DDD a hádej koho? 😁

ivzez

Mně Agneta také někoho připomíná.
Nechci sice psát, koho,
ale zajímalo by mne, jestli míníme tutéž osobu …