sardinie

Jak zlepšit růst hořce?

JAK ZLEPŠIT PODMÍNKY PRO HOŘCE BEZLODYŽNÉHO, KDYŽ ROSTE V hnědozemi, která je pokryta kůrou? je správné když ho hnojím obyčejným univerzálním tekutým hnojivem?
Doplňuji:
Mowla: chtěl bych aby se mi více rozrostl

Odpovědi
anonym

Zkontroluj pH (mělo by být okolo 7, neutrální) a zastínění (raději světlejší stanoviště), běžně zase tak moc péče (např. hnojit) nepotřebuje.
Copak ti ´provádí´, že chceš jeho růst vylepšovat?

mosoj

Dej tu kůru pryč. V kůře nic neroste je kyselá jako šťovík !

Mně rostl na skalce tak pěkně až mně ho do rána ukradli.