pas

jak zlepšit nebo zvýšít kvalitu připojení

počítač je připojen k síti přes mobil, kvalita signálu na mobilu je výborná ale připojení velmi pomalé.Dá se to nějak vylepšit?
Doplňuji:
Jak tedy zjistím(povolíM) 3G v telefonu

Odpovědi
beer

Moc ne.
Ani na 3G není rychlost natolik dostatečná, aby PC běhal svižně. Monitor počítače potřebuje k zobrazení mnohem více dat, než displej mobilu a dále, FUP je beztak natenšup FUČ ))
Praxe
Doplňuji:
Povolit G (beru podle SE):
Nastavení-Připojení-Mobilní sítě-Sítě GSM/3G. Tam to zvolíš.
V dalších značkách mobilů je to obdobné.

Dochy

Pokud nemáš povoleno 3G v telefonu, tak povolit. Pak ověř, zda je u vás vůbec dostupné. Připojení přes telefon je obecně pomalé a moc s tím neuděláš.
Dále můžeš zkusit jako prohlížeč operu. Funkce Opera turbo by měla zrychlit odezvu tím, že servery opery obsah zkomprimují, než Ti jej pošlou do prohlížeče.
Doplňuji:
Nevím jaký máš telefon. Zda podporuje 3G najdeš ve specifikaci, pokud máš androidí tel. pak nastavení/sítě/mo­bilní sítě/nezaškrtnout „Používat pouze sítě 2G“. Jakým typem seš zrovna připojen se dozvíš buď na stavové ikonce, nebo „info/stav/typ mobilní sitě“. Může se to ale lišit podle typu telefonu / jazykové mutace 😉 / použité úpravy systému (každý výrobce má v systému vlastní úpravy)

Bedy

Tak hlavně potřebujeme vědět, co to máte za mobil. Obvykle je to v nastavení sítí v mobilu.
Taky ne všechny mobily 3G podporují.

pas

V nastavení mám IPV4 nebo IPV6 .Tam to nejede vůbec.NOKIA E52