s1066

jak zkušenosti mate s mobilek Nový Sciphone I68 Dual Sim + čeština

Odpovědi
bestanswer

Zkušenosti s ním nemám žádné a ani bych je nikdy mít nechtěl … nevím kdo by si to dobrovolně koupil.

anonym

je to čínský šunt, koupit si telefon plagiátorské značky sciphone je vyložený nerozum, oni se snaží jen o to aby telefon navenej vypadal jako daleko lepší samsung nebo iphone, uvnitř mají však ty nejhorší možné kompontenty, že to sotva funguje …

za sebe říkám, NEBRAT, nikdy. Je to chyba. Pokud chcete kvalitní Android telefon držte se značek SAMSUNG, HTC, LG a SONY.