Jak zkontaktovat osobu

Dobrý den, zajímalo by mne jak bych mohla zkontaktovat jistou osobu na Libimseti.cz která se tam ale moc často nehlásí. Jde nějak získat třeba e-mail? Děkuji.

Nejlepší odpověď
kenyrts

Tak si otevřete stránku „Libimseti.cz“ a určitě znáte jeho nick(přezdívku),tak se přihlašte,protože to jinak nejde a napište mu vzkaz nebo ho pozvěte na CHAT určitě využijte všech možností,které vám stránka s jistou osobou na "Libimseti.cz"u­možňuje,držím pal­ce.