jen-nakouknu

Jak zkontaktovat nekoho z tohoto webu,kdyz jedine dostupne maily katerina.lundakova a jakub.hulik@goldbach.cz nereaguji?

Dostupne e-maily: katerina.lundakova@goldbach.cz a jakub.hulik@goldbach.cz.
A proc neni moznost se prihlasit nickem, ale pouze e-mailem? Jinde to funguje.
Doplňuji:
diky syde,
jsem jen tazatel,
mail jsem prehlidl, ty podtrzeny goldbach.cz byly videt hned – asi je chteli mit viditelnejsi
tak jsem ted zvedavej na reakci od info@
ale presto si myslim, ze mohli zareagovat…

Nejlepší odpověď
Syd

Copak seš mediální nebo reklamní agentura?

"Kontakt na provozovatele

Projekt Odpovědi.cz provozuje ASPA, a.s.
tř. Karla IV.635
500 02 Hradec Králové 2

Tel: +420 493 314 011
Fax: +420 495 212 289
e-mail: info@odpovedi.cz
IČ: 259 48 253
DIČ: CZ25948253
DIČ Slovenská republika: SK4020343074

Firma je zapsaná v obchodním rejstříku Krajského soudu v Hradci Králové pod spisovou značkou B.2175.
Inzerce

Server ODPOVĚDI.cz před mediálními a reklamními agenturami zastupuje společnost Goldbach Czech Republic…"

Přihlašování se emailem je naprosto běžná věc. Někde se přihlašuje nickem, někde emailem nebo nickem, někde emailem.

jen-nakouknu

jak jsem předpokládal:
kontaktoval jsem i pres info@odpovedi.cz 31.7. v 7:44 a reakce zadna
takze to, ze jsem tento mail prehledl, neznamena v reseni vubec nic, i kdyz nejsem agentura