Bronzový

Jak zklidnit rozbouřenou duši?

Uff!
No, takže já a dlouholetý kamarád jsme se oba ucházeli o stejnou dívku a včera se ukázalo, že dala přednost jemu.

V mysli mám bouři, na jednu stranu mu to samozřejmě přeju (je to jeho první holka, já ještě žádnou neměl) ale na stranu druhou v sobě cítím takový hrozný vztek...
Nemáte nějakou radu, jak se s tím nějak vyrovnat? Kamarádi jsme dál a pokud jim to vyjde, tak je budu téměř určitě vídat několikrát týdně a už teď mám pocit, že až ho potkám, tak se buď zblázním nebo ho zbiju...
Doplňuji:
zjentek
Měl jsi pravdu, od posledně jsem s ní byl ještě na třech akcích a včera na poslední jsem měl šanci u ní zabodovat ale.. nevyužil jsem ji.
Ono se totiž ukázalo, že jak se ta holka napije, tak jde úplně s každým, jen včera šla se třema klukama po sobě (včetně mého ex-soka) a nakonec usnula v jednom spacáku s klukem (shodou okolností také mým kamarádem), kterého poznala tu noc.
Než takovou, to radši žádnou, to musíte uznat :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Za ´pár dní´ se tomu zasměješ...
A zatím si udělej delší cyklo- nebo pěšo- výlet, nebo naštípej hromadu dříví - nic na ´zhrzenou lásku´ nefunguje tak dobře, jako fyzická námaha.
;-)

Další odpovědi:

Zlatý

jen skutečnej chlap unese porážku ..po tejdnu se ho zeptej, jak by se k tobě zachoval, kdyby se ta průzkumnice rozhodla pro tebe ..to uvolní ten napjatej vztah a ještě ho to připraví o část argumentů v době, až třeba slečna zběhne na čas k tobě "na průzkum"
..což máš hodně velkou naději, že se to stane ,)

Zlatý

Přízeň dívky si nemůžeš vynutit, vyprosit. Kamarád za to nemůže, rozhodla se dívka. Přej mu to a třeba to nakonec dopadne jinak a dívka se rozhodne pro Tebe. :-))
Doplňuji:
No vidíš, ono to vždy může skončit úplně jinak. Hlavně že to dopadlo dobře pro Tebe. :-)

Diskuze k otázce

Bronzový

Questman

marci1
No, dobře, vyšel jsem z toho tak, jak jsem do toho vešel, takže je to spíš neutrální :D

Bronzový

Questman

marci1
To si nedovedeš představit :( Já mu to právě přeju a nenávidím ho zároveň. Už mě z toho bolí hlava a nevím jestli mám brečet nebo bušit do zdi

Zlatý

marci1

Musíš se s tím smířit. Vím, že je to těžší, protože se jedná o kamaráda. V životě takových situací zažiješ hodně. Také jsem si kolikrát myslela, že to nemůžu "přežít". Postav se k tomu jako "chlap". Čas je nejlepší lékař. Představ si, že se vždy může stát něco horšího. Já si vždycky řeknu : "Hlavně že všichni žijeme a jsme zdraví". Ty to zvládneš ! Držím palce. :-))

Bronzový

Questman

Nevím, už dva dny jsem jak bez ducha. Do města chodím, na kole jezdím, knížky si čtu i na filmy koukám ale z ničeho nic nemám, v hlavě jen ji a v duši kolotoč :(
Nejradši bych se šel opít ale bojím se, co by mě v takovém stavu mohlo taky napadnout...

Zlatý

zjentek

na světe jsou miliardy buchet, tak buď rád, že se ti to děje u týhle jediný ..já bych rozflákal držku každýmu, kdo má krásnou buchtu, která mě oslovila nebo se na mě usmála a už jich jsou tisíce ..ale bojuju :)

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 627
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 394
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.