psvoboda

Jak zjistit zustatek na ucte?

Nejlepší odpověď
quentos

Zajděte si do banky, připravte si občanku a číslo účtu a oni vám ho řeknou. Ještě jednodušší je přihlásit se do internet bankingu a tam ho vidíte napsaný, nemusíte nikam chodit.
Třetí způsob je pomocí karty a bankomatu, ale to už vás bude stát asi pět korun.

Další odpovědi
Drap

Náhlédnutím do výpisu, nebo dotazem v příslušném finančním ústavu.

cochee

Doplním quentose: bankomaty některých bank mají přímo v nabídce ukázání použitelného zůstatku na účtu a to dokonce i pro klienty jiných bank, mi osobně toto nikdy žádný poplatek nestrhlo, ale moc funkci nevyužívám, dám to jak přes tele-, tak i internet banking a u některých bankomatů mi to rovnou vyjede při výběru na stvrzence, aniž bych o to požádal.

Lamalam

Podívej se do výpisu nebo se zajdi zeptat do banky.