ahold

Jak zjistit zadluženost osoby.

V rejstříku dlužníků není, ale přesto vím, o dluzích té osoby u více věřitelů.
Dopravní podnik, Provident atd.

Odpovědi
Hamon

Nejlépe čestným prohlášením dané osoby. Může být osoba, která nemá žádné dluhy u právnických osob, tj. není v žádném rejstříku, zato u fyzických naseká tolik, že to do smrti nesplatí.

ivzez

Dost těžko. Ne všechny instituce zadávají informace do rejstříku dlužníků,
kromě toho musí rejstřík vymazat ty, kdo o výmaz požádají ni zveřejňovat
osobní údaje osob, jež mu k tomu nedaly, nebo které odvolaly svůj souhlas).

Pokud vím, tak DP ani Provident do rejstříku informace nezadávají.