Jajkyka

Jak zjistit u zakrsléo králíka nádor?

Ahoj, mám tu pro vás otázku. Jak mám zjistit u zakrslého králíka nádor? Kámoška má (sice) křečka a zjistila mu ho na bříšku. Jak ten nádor začíná?

Nejlepší odpověď
Lucijej

Ty nádor nezjistíš. Tak maximálně můžeš zajochovi nahmat nějakou bouličku, ale to ještě nutně neznamená, že to musí být nádor. Klidně to může být tuková bulka apod.
A ta tvoje kámoška si to byla ověřit u veterináře?

Další odpovědi
beer

Jedině veterinář ti prozradí o co se jedná a jak to probíhá.

anonym

Doplním Beera, že bych nádory nehledala. Kdyby měl Tvůj mazlík nějaké problémy, tak s ním upaluj k veterináři. Nemá smysl si hrát na doktora a chtít všemu rozumět. Na takové věci, jako je stanovení diagnózy, jsou tu specialisté.
Pokud je králíček bez nějakých příznaků, že je nemocný, tak si toho užívej a nestresuj zbytečně jeho ani sebe.