Zungu

Jak zjistit svatbu?

Ahojky chci se zeptat,dá se někde na internetu zjistit,zda-li se v určitý den,někdo vdal či oženil,když vím místo a datum?Díky moc

Nejlepší odpověď
kenyrts

ano,pokud se v danném místě dostanete na MATRIKU.

Další odpovědi
bond73

Zjistit se to da,ale zprostredkova­ne,pokud znate datum a misto,potrebujete jen vedet,pod jakou matriku spada misto,kde doslo k oddani,jednoduse napiste e-mail na tuto matriku prislusneho uradu /mestsky ci magistrat/,zda, tedy doslo k tomuto aktu,domnivam se,ze to neni nic,co by podlehalo ochrane osobnich dat,pokud nechcete cekat,klidne tam zavolejte a oni vam odpovi zda ano ci ne.

hledáček

mohli by ti to říct kartářky přes internet