Avatar uživatele
Miroslavst

Jak zjistit sms zprávu?

Před chvílí mi přišla sms zpráva na můj mobil. Nebylo tam číslo, bylo tam jen jméno HONZA a text smsky, který začínal slovy Ahoj Mirku......
Jenže já nevím kdo to posílal. Pokud někdo odešle sms zprávu, ukáže se číslo a pokud bych toho dotyčného měl v seznamu, ukáže se mi jméno.
Jenže já v seznamu žádnýho Honzu nemám.
Jak zjistit, kdo mi to posílal?
Doplňuji:
mezerník, pomlčky apod. nepoužívám , nemám ani jméno Honza.
Odpovědět jsem se pokoušel přímo z smsky, ale chce to, abych napsal komu a to já nevím.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? panenka, BEAES, aramah, anonym, iceT, Lásenka před 4853 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Losos

Zpeáva byla na 90% odeslána z internetu přes některou SMS bránu (nejspíš Vodafone) které tohle přesně dovolují. Požadují pouze číslo příjemce, ale naopak nevyžadují či nijak nepotřebují číslo odesílatele, takže jako podpis použijí jen jméno, které vyplné odesílatel. Vy tedy vidíte jen jméno a číslo žádné. Zjistit to v podstatě nejde, odepsat nazpět také ne. Bohužel :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ReHu

Jsou věci mezi nebem a zemí…
Pokud odpovědět nejde, tak to prostě tak ber.
Pokud to je nutné, ozve se ještě jednou.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

nech to plavat, třeba se někdo spletl

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Neznáme číslo je, keď volajúci:
1 – volá z ISDN linky (pevná linka)
2 – má nastavené utajené číslo

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

je mozny,ze mas v adresari pred Honza mezernik nebo neco podobnyho tak proto to nemuzes najit.Projdi si adresar od A az do konce

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Pokud můžeš,odpověz mu přímo z jeho zprávy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Jak radí barbakan,to je jediná možnost.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Miroslavst

Děkuji, ale ani jedno mi nepomohlo. Odpovědět nejde, mezerník nepoužívám, hunzu v seznamu nemám (stejně bych měl Jan) a omyl jak říká hanulka bych se divil. to by nepsal Ahoj Mirku.
Tak nevím.

před 4853 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mojitek

no to je nejaky divoky.Nevim co mas za pristroj,ale snad v kazdem jde zjistit pod jmenem i jeho cislo.Jestli ano-opis si ho na papir a z toho papiru natukej na displej a zacni mu jako volat-na displeji se ti budto ukaze jen to cislo nebo jeho jmeno. Pokud jmeno,tak ho mas zcela urcite nekde v adresari.Zkus to takhle.
Nebo zapatrej v nastaveni telefonu,jestli treba adresar pouzivas budto ze simky nebo z pristroje..

před 4853 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Miroslavst

Díky , ale fakt ani v detailu zprávy číslo není.
Lotos na to asi kápnul, někdo z internetu.
Není tam jen podpis, ale je to od Honzy.
Tak jako když ti příjde zpráva tak se ti ukáže od :

  1. čísla
  2. jméno

tak tady je Honza
no a v textu je pak i podpis.

před 4853 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mojitek

tak asi jo..ale pro jistotu bych si cinknul zadara operatorovi nebo tam zasel a dozvedel se vic o te smsce

před 4853 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek