martinecek20

Jak zjistit RS webu ?

Dobrý den už jsem to tujednou psal ale to bylo trochu něco jiného neznáte nějaký program nebo něco co by zjistilo na čem běží dotyčný web ? konkrétněěji se jedná o tento bazingaaa.cz protože vždy když dělám web tak to dopadne katastrofálně avšak tento web má velmi jednoduchou strukturu,a vím že to běží na RS podle složek a indexu…
Doplňuji:
ano…má (tedy spíš bude mít) a je na endoře (endora.cz)

Odpovědi
anonym

Systém jede na vlastním systému. Lze to poznat již z chyby kterou tam vypisuje.

Bedy

A nechceš si radši nainstalovat nějaký redakční systém, jako JSunLight CMS, Joomla! či Wordpress? Na jkaým hostingu máš ty stránky?

ještě se zeptám – je to web, který aspoň má nějakou informační hodnotu?