Ondrej01

Jak zjistit rodné příjmení živnostníka online?

Zdravím, potřebuji zjistit rodné příjmení jedné paní pro zapsání do dokumentu ale nemohu se ji přímo zeptat, respektive na ní nemám kontakt, ale však ji dokážu najít v živnostenském rejstříku, znám datum narození i jméno. Nenapadá vás jak se toto dá zjistit? Dokonce jsem hledal i na spoluzaci.cz ale bez úspěchu (paní je starší a tak takové věci nepoužívá).

Odpovědi
Drap

Ten údaj ti nikdo legálně nedá.

Mc Merkurion

… kecáš > v živnostenském rejstříku je jak datum narození, jméno, tak i příjmení … to se bude spíš jednat o něco neušlechtilého ve spojení se živnostníkem a momentální situací kolem nich …

ivzez

Pokud ji najdete v živnostenském rejstříku, máte na ni i kontakt.

Přijdete-li na to, jak mi vše, co o ní víte, poslat do vnitřní pošty,
zkusím se Vám po ní poohlédnout (ovšem nevím, jestli uspěju).