marta52

jak zjistit program, který používá externí HD a ten nejde ukončit

Když chci ukončit externí HD, tak se objeví hlášení, že disk nejde ukončit, protože ho používá jiný program. Přitom se snažím ukončit vše a hlášení se stále opakuje.

Odpovědi
McArthur

Většnou je to chyba Windows, které si jen pamatují, že jsi externí disk nebo flashdisk použila a zarputile si myslí, že používat dále chceš. Doporučuji to zkusit jednou a po minutě znovu. V polovině případů systém povolí. Pokud počítač vypínáš a disk zatím odpojen není, tak klidně vypni počítač a po vypnutí odpoj externí disk.