kokodik

Jak zjistit písničku z videoklipu?

Pamatuji si jen,že ve videoklipu byli takoví černobílí panáčci a všichni se chovali stejně,jen jeden měl krabici na hlavě a bylo to jakože je jiný než všichni ostatní a byly nějak v metru nebo co a pak se proti všem rozběhl.Bylo to černobílé. Vím že to mělo jednoduchý anglický název ale nemohu si vzpomenout!! Poznal někdo tuto písničku???

Odpovědi
Rabi7

stahni si tuto aplikaci nebo ji podobnou, nechas hrat pisnicku a zapnes tohle a ono ji to zjisti

https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=com­.shazam.andro­id