Jak zjistit otce u darovaného sperma?

Pokud se sejde muž a žena a jeden z nich je z dárcovst. Teoreticky to mohou být bratr a sestra, nejhorší varianta může být otec a dcera.

Nejlepší odpověď
Drap

U darovaného sperma nelze otce zjistit. Toto riziko zde teoreticky samozřejmě je, ale pravděpodobnost je téměř nulová.

Další odpovědi
Conchus

Darovanému koni na zuby nehleď. Je to rozumný zákon, že neumožňuje dohledat dárcovství. Ta příbuznost je velmi malá a kontrolovatelná v průběhu těhotenství

johana 56

V ČR je dárcovství anonymní,ale např. v Německu je možné biologického otce najít.
http://www.ces­katelevize.cz/ct24/do­maci/100570-darcovstvi-spermatu-vynosny-byznys-i-zachrana-rodu/

Zde našli řešení pomocí internetu:
http://napsal-zivot.doktorka­.cz/pres-internet-se-nachazeji-potomci-anonymnich-darcu-spermii/

marci1

Zjistit to nelze. Nedovedu si představit, že by dárce spermatu vyhledávaly jeho „potencionální děti“. Určitě to je dobře. Souhlasím s Drap, že pravděpodobnost, že by mohli být příbuzní je téměř nulová, i když máte pravdu, že by se to teoreticky stát mohlo.