Jak zjistit kvalitu nafty?

kupuji levnou bez pairu naftu,ale mam strach aby nebyla spatna,existuje naky obycejny levny pristroj jak zjistit kvalitu nafty?popripade kde se da sehnat a za kolik?

Odpovědi
sonic222

To je jednoduchý nelít to do auta a posílat jí raději mě 😁 Néé sranda…nebojte kdyby ta nefta byla nějak extra špatná tak to poznáte na chodu motoru, záleží taky do jakýho auta to lijete?