Silenoz666

Jak zjistit kudy vedou meliorace?

Plánuji stavět RD na poli, kde se za minulého režimu dělali meliorace. Bohužel zemědělci žádné plány či mapky nemají. Nevíte kde (vodospodáři či jiná instituce?) či jak zjistit vedení meliorací?
Děkuji

Odpovědi
marci1

Nepomohlo by Ti stáhnout si data meliorací z tohoto webu ?

Zdroj: http://eagri.cz/pu­blic/web/mze/far­mar/LPIS/data-melioraci/

honza19hk

to poznáš až budeš bagrovat,přinej­horšim není problém trubku znovu napojit i třeba obloukem.