panenka

Jak zjistit kontakt na ostatní vlastníky domu?

Dobrý večer ted si píši se známým kterému bohužel umřela Maminka a on má za úkol aby se barák mohl prodat protože bydlí na bytě sehnat kontakty na vlastníky toho domu prý jsou tři .Řekl mě že je viděl za celý svůj život dvakrát můžete mu prosím poradit moc děkuji
Doplňuji:
Ted jsem mu napsala aby si zkusil zajít na katastr a napsal mě že nejsou tam napsaní oni jsou potomci těch co tam napsaní jsou

Nejlepší odpověď
standa

Zkuste níže uvedený odkaz, kde si upravte potřebné paramatry adresy zmiňované nemovitosti:

http://nahlize­nidokn.cuzk.cz/Vy­berBudovu.aspx?typ=Stav­ba

Další odpovědi
hanny 2

Příslušná notářská kancelář,která má řízení pozůstalosti na starost ,by vlastníky nemovitosti měla sama obeslat a kontakty zjistit i za pomoci policie.

Bičiště

Když nejsou na katastru zapsaní jako vlastníci, tak se to má tak, jako když vlastníky nejsou.Jak se ke svému podílu ti udajní vlastníci dostali? Není vyloučeno, že se něco kdysi zanedbalo v předchozím dědickém řízení.(i případném darovacím) Nakonec se to bude muset třeba napravit dodatečným dědickým řízením. Spolupráce s notářem je nezbytná.
Doplňuji:
Notář pátrá po dědicích, ne po vlastnících. Panenka píše, že tři údajní vlastníci jsou potomci těch co jsou zapsaní v katastru. Ti co jsou zapsaní v katastru a žijí, tak to jsou dle práva vlastníci.Jejich potomci mohou po jejich smrti dědit.Takže ten známý naší dobrotivé a udělající Panenky, by měl jednat s osobami zapsanými v katastru.