Benef

Jak zjistit kontakt na (ne)známou osobu?

Před nedávnem jsem potkal v autobuse pohlednou slečnu a rád bych ji kontaktoval. Vím, odkud kam autobusem jela a pak do jakého vozu nastupovala (typ i SPZ), vůz byl pravděpodobně rodičů. Chtěl bych se tedy zeptat, zda lze nějak v tomto případě zjistit kontakt/jméno nebo bydliště.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Sám to legálně nezjistíš. Najmi si soukromého detektiva, tohle pro něj bude hračka na půl hodiny.

Další odpovědi
gecco

Legálně nijak…
Navíc by takové zjišťování mohlo být považováno za stalking…
😉
Prostě ji příště oslov a vyptej si majla nebo telefén…

anonym

Pokud tu značku znáš,zkus kontaktovat pojistitele:
https://ic.ckp­.cz/ICwww/ser­vlet?_page=se­archSPZ&lngID=1

Reezo

Legální cestou to nezjistíš. Možná tehdy, kdyby jsi sám pracoval například u policie nebo kdyby jsi měl hodně dobrého kamaráda u policie. Kdyby se přišlo na to, že se systém zneužil na tyto věci mohl by z toho být malér. Doporučuji ti chodit a sledovat auta, dokud nenajdeš to co hledáš.

Benef

Děkuji za odpovědi, ale na štěstí jsem zjistil, že linku jezdí pravidelně. Navíc pro ní nikdo nepřijel, takže nebyl problém zjistit ani kde bydlí ;)

Ještě jednou děkuji všem za tipy.