štamgast

Jak zjistit, kdo má na Odpovědích nejvíce následovníků?

Doplňuji:
Možná pro tebe ale pro mě ne…

Nejlepší odpověď
mosoj

Zbytečné starosti.
Doplňuji:
Tvoje věc.

Další odpovědi
bolak

https://www.go­ogle.cz/search?new­window=1&q=%22n­%C3%A1sledovn%C3%AD­k%C5%AF+15..99%22+si­te%3Ahttp%3A%2F%2F­www.odpovedi.cz%2Fu­zivatel%2Fpro­fil&oq=%22n%C3%A1sle­dovn%C3%ADk%C5%AF+15­..99%22+site%3Ah­ttp%3A%2F%2Fwww­.odpovedi.cz%2Fu­zivatel%2Fpro­fil&gs_l=serp­.3...5945.6080­.0.6638.2.2.0­.0.0.0.86.156­.2.2.0....0..­.1c.1.32.serp­..2.0.0.OjUaHUG­RecU

led

Ano, je dôležité poznať toho, kto má najviac následovníkov.
Otázka zaujímavá pre historikov, sociológov, psychológov i zvedavcov.
Nielen počet, ale i dôvod nasledovania môže byť zaujímavý.
Veď ten, koho na svojich sprevádza najväčšie množstvo následovníkov sprievodcov, len ten môže byť ten najváženejší.
Ty, úbohý, slepý, čo sám jediný so svojim sprievodcom sa potĺkaš cestou i necestou,
ty, že si najväčší z mudrcov sveta?
Čože ty sa môžeš rovnať s „Pánom mnohých“, čo davy sú okolo neho, zlata hojnosť, dary, sláva? Máš ty z toho?
Za mocným davy bežia a múdreho odsotia…

Doplňuji:
Pripomína mi to rozhovor dvoch spevákov:
A: Spieval som pre 300 divákov, po koncerte mnohí odišli a čakali na teba…
B: Ano, lebo im už odchádzal vlak na ktorý čakali, ale tí, čo zostali, prišli kvôli mne.

Araxis

co jsou následovnici?

Sůwa

Přiznám se, že jsem zatím ani nepátrala, k čemu následníci vlastně jsou. Jen Dr.Axl se o následnictví u mne pokoušel 3 x až jsem ho musela blokovat, takže to možná bude nějaký druh špiclování 🙂

gagaga

:)))
ja uz hlidam vsechny jeho nicky a hned hlasim :))

Sůwa

Probůh, on má ještě nějaké jiné nicky? Já doufala, že už zapadl do propadliště věků 🙂

gagaga

minuly tyden uz snad " zapadl " jeho posledni definitivne :))
u nej ale nikdo nevi .. :)
to je jako u me..az me tipnou adminkove gagaga, tak budu hahaha ..
ale ja verim v hodne adminky .. :)
takova mala vlezdoprdelkova -iv- ( jsem )
:)
ja na ne pisu chvalu az k samotnemu " nejvyssimu "

led

Prepáčte v doplnku mi vypadlo dôležité slovíčko „ostatní“, má byť:
Pripomína mi to rozhovor dvoch spevákov:
A: Spieval som pre 300 divákov, po koncerte mnohí odišli a ostatní čakali na teba…
B: Ano, lebo im už odchádzal vlak na ktorý čakali, ale tí, čo zostali, prišli kvôli mne.

led

Niekedy menej je viac. Je totiž rozdiel medzi kvalitou a kvantitou.

gagaga

myslim ze annas .. ( a ja mezi nimi nejsem ) … :)

  • iv-