mr. koala

Jak zjistit jméno zaniklé firmy (obchodu)?

Jak zjistit jméno zaniklé firmy (obchodu), když znám pouze její místo provozu (ulice, dům, č.p.)? Zanikla asi před 4 lety. Má někdo nějaký napad? Děkuji.

Odpovědi
Michal Kole

na www.justice.cz nebo na www.rzp.cz lze pod názvem podnikatelského subjektu (podnikatele – živnostníka – OSVČ, či právnické osoby) vyhledat informaci kde se vypořádávají pohledávky

honza19hk

napadá mě živnostenský úřad nebo nějaká databáze firem ze které nebyla vymazána.Jednou jsem hledal něco na netu a narazil jsem na firmu která zanikla před 7 lety ale na stránkách pořád byla uvedená.Přitom tam kde kdysi stála je silnice.