bena

Jak zjistit jestli někomu koná odborného zástupce?

Pokud má někdo pro provozování živnosti odborného zástupce – je to uvedeno v živnostenském rejstříku, ale u osoby, která koná zástupce není uvedeno komu a kolika lidem ho koná. Dá se to někde nějak zjistit? Děkuji

Odpovědi
zzzzz

Myslím si, že ne. Možná by jste se mohl poptat po úřadech, ale vzhledem k ochraně osobních údajů, by to bylo asi zbytečné.

led

Dá sa zistiť podľa príjmu z tejto činnosti, ktorý sa uvádza v daňovom priznaní, priložené doklady. Ale platí tu zákonné právo ochrany osobných údajov.