skorcovaz

Jak zjistit, jestli mám moc černé skla na autě?

Jaká je pokuta za překročení limitu „černosti“?

Nejlepší odpověď
anonym

Zjistíte to na STK, jestli folie překračuje limity, tak ji budete muset odstranit, výše pokuty může dosáhnout až na 10000,– viz odkaz.

Zdroj: http://www.ty­den.cz/rubriky/au­ta/aktuality/za-prilis-tmave-folie-na-oknech-hrozi-pokuta-az-deset-tisic-korun_223037.html

Další odpovědi
tom004

Včera v TV novinách byla doporučena návštěva PČR,kde tento test provedou bezúplatně,protože většina stanic STK nemá k dipozici potřebný přístroj. Prý ještě nebylo rozhodnuto,která firma je dodá. Že by zase nějaká „podivná náhoda“?

cukrar

Jak to zjistíte, to sdělili kolegové, já jen ty sankce.
Začne to definicí závady dle vyhlášky 341/2002, §36, odst.3, písmeno b. Teď sankce zákon 316/2000, § 125c/1a) 3., rízení vozidla, které je technicky nezpusobilé k provozu na pozemních komunikacích34a) tak závažným zpusobem, že bezprostredne ohrožuje ostatní úcastníky provozu na pozemních komunikacích
.. dostanete přiděleno 5 bodů, pokuta 5–10 tisíc, a zákaz řízení 6měsíců až rok.
Drahá sranda..