Houslovyklic

Jak zjistit, jestli je petice věrohodná?

Narazila jsem na tuto petici:
http://www.chan­ge.org/p/stop-cooking-live-animals
Kde můžu zjistit, jestli je to fakt pravda? A jestli nepodepisuju nějaký ,,podfuk"?
Doplňuji:
Tak to by mě potom ještě zajímalo, proč to někdo dělá… Jaký z toho má užitek?

Nejlepší odpověď
Agneta

Je to typická netová kachna, takových je…a hlavně neposílej nějaké peníze na takovéhle promyšlené akce, neboť ty jdou hned do Itálie k objednávce nového auta(Ferrari).:DD
Doplňuji:
Mnoha lidem stačí ukázat černoušky se smutnýma očima, a už platí…:DDD

Další odpovědi
anonym

Důvodů, proč lidé vytváří HOAXy je několik, namátkou:

  • smysl pro humor (podivný, jistě)
  • zahlcení netu (serverů, linek, mailserverů)
  • sběr osobních údajů (živých mailů…)

A v první řadě jsou cílem peníze (podepíšeš petici, pravděpodobně přispěješ)…
___
Vůbec na takové krawiny nereaguj – není ve tvém okolí dost příležitostí někomu pomoct??