Lena

Jak zjistit hodinu svého narození po 27 letech?

Potřebuji zjistit přesnou hodinu svého narození (místo-porodnici znám) kvůli přesnému horoskopu, ale nevím, zda je dokument o narození po tolika letech uložen v porodnici.(Na svět sem přišla císařským řezem) Anebo, že by to měli už uloženo v počítači? Prosím, dejte mi vědět,zda s tím máte někdo zkušenost. Díky za odpověď.

Nejlepší odpověď
standa

Zeptejte se své matky 🙂

Další odpovědi
Nuk nuk

Nejjistější skutečně bude zeptat se své matky.
V lékařské dokumentaci – resp. přímo ve Vaší zdravotní kartě u lékaře, bude i informace o Vašem narození, ale spíše tam bude podrobnější popis průběhu operace (císařský řez) než přesná hodina. Můžete se zkusit zeptat i svého lékaře, ael obávám se, že to neví.